Change the future !
Optimize your business:
Get Newsletters:
دیکشینری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
Send Message (ar_rafie@yahoo.com)
بزرگترین سایت جستجو در همه زمینه ها یکی از قدیمترین جستوگرهای صفحات وب جستوگری جدید برای جستجوی وب، فیلم، کتاب، عکس، صفحات زرد (راهنما) و صفحات مرجع جستجوگری با تکنولوژی Ask Jeeves یکی از قدیمی ترین جستجوگرها در زمینه وب، خبر، عکس، اطلاعات عمومی و آدرس پستی جستوگری قدیمی برای وب،عکس،موزیک و صدا،فیلم و تصویر،خبر و تازه ها بقول خود سایت مادر تمام موتورهای جستجو ;-)
محصولات

چون مابهترین مشتریان را داریم پس باید بهترین محصولات را داشته باشیم، شرکت لیزر رایانه پارس در ....

خدمات

شرکت لیزر رایانه پارس مبنای کار خود را بر اساس رضایت مشتری بنا گذاشته و به همین خاطر هم همیشه موفق ....

آخرین حرف در تجارت الکترونیک

در دنیای الکترونیک و دیجیتال امروز جای تجارت الکترونیک خالی به نظر میرسید، که شرکت لیزر رایانه پارس با تلاش....

آخرین پروژه

آخرین پروژه که شرکت لیزر رایانه پارس با تلاش و کوشش مهندسین مجرب و با سابقه خود طراحی و به هموطنان محترم عرضه کرده است نرم افزار ....

   شرکت لیزر رایانه پارس فعالیت خود را از سال 1371 با نام لیزر کامپیوتر و الکترونیک شروع کرد، چند سال بعد با نام لیزر رایانه فعالیت خود را ادامه داد و بالاخره در سال 1384 با ثبت شرکت با نام لیزر رایانه پارس وارد مرحله جدیدی شد.
شرکت لیزر رایانه پارس در این مدت پروژه های بی شماری انجام داده است که از آن جمله میتوان به برنامه نویسی برای کاشی عقیق یزد با زبان برنامه نویسی Visual BASIC در سال 1378 به سفارش گروه صنایع سدید (به مدیریت آقای مهندس غلامرضا جوادی) و مونیتورینگ برای کاشی عقیق یزد با زبان برنامه نویس Delphi برای شرکت سدید نیروی سهند (وابسته به گروه صنایع سدید به مدیریت آقای مهندس یوسف هادی) اشاره کرد.
طراحی و ساخت قسمت مونیتورینگ، کنترل و سخت افزار (مدارات الکترونیک ) برای دستگاه تست انواع استارتر خودرو برای شرکت آرتا الکترونیک (به مدیریت آقای مهندس عطا رجبی) برای اداره استاندارد کل کشور (واقع در کرج) و همچنین برنامه نویسی برای دستگاه تست انواع دینام خودرو با همکاری آقای مهندس وحید ممیزی در طراحی قسمت های الکترونیک برای اداره استاندارد کل به سفارش شرکت آرتا الکترونیک.
طراحی دهها سایت اینترنتی برای شرکت ها، اشخاص و ... که میتوان به سایت شرکت تولیدی و صنعتی مسماری، شرکت دولاپ، شرکت ساختمانی آذر پیمان و شرکت الکاپرداز تبریز و ... اشاره کرد.

Go to future BAZAR
  امنیت کامپیوتر خود را تضمین کنید!

برنامه ای مجانی برای مرور صفحات اینترنت

  ایمیل ها را مطمئن بگیرید!

برنامه مجانی برای مرور ایمیل ها

Copyright © LaSeR Rayaneh Pars, 1992 - 2005.

سایت خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید صفحه اصلی به بازار اینترنتی خودتان خوش آمدید صفحه اصلی