Change the future !
Optimize your business:
Get Newsletters:
دیکشینری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
Send Message (ar_rafie@yahoo.com)
بزرگترین سایت جستجو در همه زمینه ها یکی از قدیمترین جستوگرهای صفحات وب جستوگری جدید برای جستجوی وب، فیلم، کتاب، عکس، صفحات زرد (راهنما) و صفحات مرجع جستجوگری با تکنولوژی Ask Jeeves یکی از قدیمی ترین جستجوگرها در زمینه وب، خبر، عکس، اطلاعات عمومی و آدرس پستی جستوگری قدیمی برای وب،عکس،موزیک و صدا،فیلم و تصویر،خبر و تازه ها بقول خود سایت مادر تمام موتورهای جستجو ;-)
Go to future BAZAR

تجارت نوین خود را همین امروز ایجاد کنید.

محصولات

چون مابهترین مشتریان را داریم پس باید بهترین محصولات را داشته باشیم، شرکت لیزر رایانه پارس در ....

خدمات

شرکت لیزر رایانه پارس مبنای کار خود را بر اساس رضایت مشتری بنا گذاشته و به همین خاطر هم همیشه موفق ....

دلاری بخرید ریالی بدهید
معنی و مفهوم تجارت الکترونیک

  تجارت الکترونیک واژه ای است که برای تجارت از طریق سیستم- های اطلاعاتی، ارتباطی بکار  می رود.  تجارت الکترونیک با وجود این که مدت زمانی زیادی ازعمر آن نمی گذرد نقش بسزا و چشم گیری در زندگی روزمره ما به عهده گرفته است به طوری که اجتناب از آن کارآسانی نیست. یکی از ساده ترین و کار آمد ترین نقش تجارت الکترونیک در زندگی روزمره کاربران اینترنتی خرید و فروش اجناس، تبادل وجوه مربوطه از طریق کارت های اعتباری می باشد. هدف از تجارت الکترونیک که در واقع ترکیبی از تکنیک ها و شگردهای بازرگانی است  در واقع ایجاد همکاری، رقابت و بازدهی بیشتر شرکت های مختلف را به دنبال دارد به طوری که طی 15 سال گذشته سبب توانایی شرکت ها درزمینه هاِیی مثل اصلاح روشهای تجارتی و پیشرفت در زمینه ارتباطی با شرکت های مرتبط و بالاخره گسترش دامنه بازرگانی ، تجاری حتی در مقیاس های بزرگ و جهانی شده است.
  اینترنت در حال حاضر جای خود را در کنار تلویزیون و تلفن در زندگی روزمره مردم باز کرده است و می تواند بیش از سایر شیوه های ارتباطی تسهیلاتی را برای کاربران فراهم آورد در این رابطه  می توان به فروشگاه های اینترنتی اشاره نمود که در چند مدت اخیر شاهد راه اندازی بسیاری از این فروشگاه ها توسط افراد و شرکت های ایرانی در سطح اینترنت بوده ایم. فروشگاههای اینترنتی سایت هایی هستند که در آن محصولات مختلفی از یک شرکت خاص یا شرکت های مختلف به صورت آنلاین به مشتریان  به همراه  سرویس های مختلف ارائه می شود. کاربران می توانند با مراجعه به سایت های فوق از محصولات مختلف و توضیحات مرتبط مطلع شوند و همچنین می توانند به صورت مستقیم محصولات مورد نیاز خود را  از شرکت های اصلی با قیمت کمتر و با سرعت بیشتر (به دلیل عرضه مستقیم) خریداری نمایند. مبادلات مالی در بیشتر فروشگاه های آنلاین از طریق کارتهای اعتباری انجام می پذیرد.
  در ایران تجارت الکترونیک از واژه هایی بسیار جوان می باشد که البته به دلائل مشکلاتی که تاکنون بر سرراه قرار داشته مثل اوضاع سیاسی منطقه، نحریم و ... سرعت چشمگیری نداشته است ولی در حال حاضر تجارت الکترونیک در ایران در حال شکل گیری و توسعه می باشد.  شرکت لیزر رایانه پارس افتخار دارد در راه توسعه تجارت الکترونیک در ایران ، به عنوان یکی از شرکت های مطرح حضور یافته و در این زمینه به ارائه خدمات به کاربران گرامی بپردازد. در مجموع خدمات سایت شرکت درزمینه های طراحی و راه اندازی فروشگاههای آنلاین اینترنتی وهمچنین  توزیع و پخش کارتهای اعتباری می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به بخش های مختلف سایت مراجعه نمایید.

Copyright © LaSeR Rayaneh Pars, 1992 - 2005.

سایت خود را به موتور های جستجو معرفی کنید! به بازار اینترنتی خودتان خوش آمدید