Change the future !
Optimize your business:
Get Newsletters:
دیکشینری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
Send Message (ar_rafie@yahoo.com)
بزرگترین سایت جستجو در همه زمینه ها یکی از قدیمترین جستوگرهای صفحات وب جستوگری جدید برای جستجوی وب، فیلم، کتاب، عکس، صفحات زرد (راهنما) و صفحات مرجع جستجوگری با تکنولوژی Ask Jeeves یکی از قدیمی ترین جستجوگرها در زمینه وب، خبر، عکس، اطلاعات عمومی و آدرس پستی جستوگری قدیمی برای وب،عکس،موزیک و صدا،فیلم و تصویر،خبر و تازه ها بقول خود سایت مادر تمام موتورهای جستجو ;-)
Go to future BAZAR

تجارت نوین خود را همین امروز ایجاد کنید.

محصولات

چون مابهترین مشتریان را داریم پس باید بهترین محصولات را داشته باشیم، شرکت لیزر رایانه پارس در ....

خدمات

شرکت لیزر رایانه پارس مبنای کار خود را بر اساس رضایت مشتری بنا گذاشته و به همین خاطر هم همیشه موفق ....

دلاری بخرید ریالی بدهید
جستجو برای کالا و خدمات به پهنای جهان
 
  خدمات و يا تکنولوژي همواره در صدر نيازهاي شرکتهاي تجاري و صنعتي در کشورمان مي باشد.
  مواد اوليه مناسب ( با توجه به کيفيت ، نوع و قيمت ) همانند خدمات و تکنولوژي همواره در دسترس نمي باشد . گاهي مواد اوليه توسط چند واسطه در اختيار مصرف کننده واقعي قرار مي گيرد و اين امر باعث افزايش قيمت نهايي محصول خواهد بود . به منظور کاهش و برطرف کردن اين معضل ، جستجو در شبکه جهاني اينترنت مي تواند ما را به اهدافمان نزديک سازد.
  شرکتها و موسساتي که به بهره مندي از تجارت الکترونيک مي انديشند مي بايست جستجوي اينترنتي را جزو برنامه هاي تجاري خويش قرار دهند.
  گاهي اوقات در سراسر جهان شرکتهايي يافت مي شوند که مواد اوليه و ماشين آلات مورد نظر شما را به دليل ورشکستگي ، حراج و يا ... با هزينه اي بسيار نازلتر و مناسبتر در اختيار شما قرار مي دهند. بنابراين بهره مندي مناسب از تجارت الکترونيک نيازمند حلقه جستجو مي باشد. شرکت لیزر رایانه پارس آمادگي کامل دارد تا طبق درخواست شرکتهاي متقاضي اقدام به جستجو در شبکه جهاني اينترنت نمايد. بديهي است جستجوي حرفه اي و مستمر همواره راهگشا خواهد بود.

سایت پییر امیدیار

در دورانى كه ديگر كمتر از معجزه اقتصاد نوين ياد مى شود، يك ايرانى مقيم آمريكا باعث شده تا هنوز هم اعتبار دست اندركاران اقتصاد نوين و آينده آن حفظ شود.

Copyright © LaSeR Rayaneh Pars, 1992 - 2005.

سایت خود را به موتور های جستجو معرفی کنید! به بازار اینترنتی خودتان خوش آمدید