Change the future !
Optimize your business:
Get Newsletters:
دیکشینری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
Send Message (ar_rafie@yahoo.com)
بزرگترین سایت جستجو در همه زمینه ها یکی از قدیمترین جستوگرهای صفحات وب جستوگری جدید برای جستجوی وب، فیلم، کتاب، عکس، صفحات زرد (راهنما) و صفحات مرجع جستجوگری با تکنولوژی Ask Jeeves یکی از قدیمی ترین جستجوگرها در زمینه وب، خبر، عکس، اطلاعات عمومی و آدرس پستی جستوگری قدیمی برای وب،عکس،موزیک و صدا،فیلم و تصویر،خبر و تازه ها بقول خود سایت مادر تمام موتورهای جستجو ;-)
Go to future BAZAR

تجارت نوین خود را همین امروز ایجاد کنید.

محصولات

چون مابهترین مشتریان را داریم پس باید بهترین محصولات را داشته باشیم، شرکت لیزر رایانه پارس در ....

خدمات

شرکت لیزر رایانه پارس مبنای کار خود را بر اساس رضایت مشتری بنا گذاشته و به همین خاطر هم همیشه موفق ....

دلاری بخرید ریالی بدهید
طراحی فروشگاه بصورت پویا
طراحی بهینه برای تسهیل تجارت الكترونیك
  در شبكه جهانی وب، سایت مطلوب سایتی است كه هم از نظر محتوا و هم از نظر عرضه و نمایش، نتیجه بهتری بدهد. نكات مهمی كه در سایت‌ها باعث پیشرفت در امر فروش می‌شود عبارتند از:
الف) شفافیت و سادگی جستجو: سایت‌های وب پرفروش نظیر Amazon.com و Cisco.com،  مشتری جستجو كننده را به سادگی قادر می‌سازند كه توجه نمایند و بفهمند، كدام مقوله یا محصولات، قابل عرضه هستند. مشتری در این سایت‌ها بدون اتلاف وقت قادر به جستجو است. لذا برای توفیق در تجارت الكترونیك نیاز به یك استراتژی دقیق جستجو است.
ب) سرعت دریافت یا باراندازی صفحات:
بخش عمده‌ای از مشتریان از طریق مودم‌های كم سرعت به اینترنت متصل می‌شوند به همین دلیل صفحات یك فروشگاه بر خط باید به سرعت باراندازی و دریافت كردند و ترافیك و معطلی در بین نباشد. باید عبارات كوتاه مشخصی برای محصولات، با محتوای كم و مفید در نظر گرفته شده و به خریداران این امكان داده شود كه با فشار دكمه ماوی روی آن‌ها، به توضیحات و گرافیك بیشتری دست یابند.
پ) خصوصی بودن اطلاعات خریدار: هنگام خرید الكترونیكی، لازم است كه اطلاعات مربوط به خریدار از جمله آدرس پستی، شماره تلفن، آدرس پست الكترونیكی و اطلاعات مالی مشتری حفظ گردد. بطور كلی، ترس از لو رفتن این اطلاعات، یكی از عوامل بازدارنده رشد فروش الكترونیكی است.
ت) حمایت‌ها و مراقبت‌های فنی: در حال حاضر، خریداران الكترونیكی از خدمات حمایتی فنی كمتری برخوردارند و در این بخش، سایتهایی كه تجربه، توان و پرسنل خود را خوب به معرض نمایش بگذارند و در عین حال، سیاست‌های خدمات فنی خود را به آدرس مشتریان ارسال كنند، موفقیت بیشتری خواهند داشت.
سایت پییر امیدیار

در دورانى كه ديگر كمتر از معجزه اقتصاد نوين ياد مى شود، يك ايرانى مقيم آمريكا باعث شده تا هنوز هم اعتبار دست اندركاران اقتصاد نوين و آينده آن حفظ شود.

Copyright © LaSeR Rayaneh Pars, 1992 - 2005.

سایت خود را به موتور های جستجو معرفی کنید! به بازار اینترنتی خودتان خوش آمدید